Serbest Meslek Makbuzu Basımı

0

SERBEST MESLEK MAKBUZU BASIMI

Serbest meslek makbuzu resmi bir evraktır. Sadece maliye anlaşmalı matbaalar tarafından basımı yapılabilir. Serbest meslek makbuzu avukat, muhasebeci, doktor gibi serbest meslek uzmanlarının tahsilatları için kullandıkları resmi ve değerli bir evraktır.

Serbest meslek makbuzunda olması gereken bilgiler;
Düzenleyenin cari bilgileri (unvan, adres, vergi numarası, vergi dairesi vb.)
Düzenlediği kişi veya firmanın cari bilgileri (unvan, adres, vergi numarası, vergi dairesi vb.)
Tahsil edilen meblağ
Tahsilat tarihi
KDV ve gelir vergisi tutarları
Serbest meslek erbabının kaşe ve imzası

Firmamız maliye anlaşmalı olmasının yanında güvenilir ve tecrübelidir. Bize web sitesi, telefon veya e-mail ile ulaşabilirsiniz. Profesyonel grafik çalışanlarımızla oluşturulan grafik çalışmasını sizlerinde onayını aldıktan sonra baskı aşamasına geçeriz. Çalışanlarımız büyük bir titizlikle ofset baskı tekniği kullanarak basımı yapılan makbuzları tamamlandıktan sonra numaratör baskısı yapılarak ardından paketleme aşamasına geçilir.
Siparişler maliye anlaşmalı matbaamız ile maliye bakanlığına online olarak bildirilerek dağıtım departmanlarımızca tarafınıza kadar teslim edilen makbuzları aldıktan sonra güvenilir bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Anlaşmalı İstanbul matbaamız sizlere güvenilir, sağlam, titiz hizmetler sunmayı amaçlamış tecrübeli ve işini en iyi şekilde yapan bir firmadır.
Eğer uygun fiyat ve kalite arıyorsanız bizlere ulaşmanız sizi rahata kavuşturacaktır. Bizlere whatsapp veya mail adresimizden tüm gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here